Polityka prywatności

1.Postanowienia ogólne

Polityka prywatności określa zasady ochrony informacji poufnych dotyczących Użytkowników , w tym danych osobowych, przez adminstratora prowadzącego Sklep  zwanym Sprzedawcą.

Sprzedawca dokłada wszelkich  starań w celu ochrony praw Użytkowników, w szczegolności w zakresie ochrony prywatności i ochrony informacji przekazywanych Sprzedawcy i dotyczacych Użytkowników. Informacje te , w tym dane osobowe , są należycie zabezpieczone, a formularze internetowe służą do przesyłania tych informacji są chronione. Przetwarzając dane osobowe Użtkowników Sprzedawca zaraca szczególną uwagę na to, by dane te chronione były przed ich udostępnieniem osobom nieupoważnionym, przetwarzaniem z naruszeniem obowiązujących przepisów prawa oraz ich zmianą , utratą, uszkodzeniem lub zniszczeniem.

Z uwagi na dobrowalny charakter podania przez Użytkownika w Sklepie swoich danych osobowych, Użytkownik w każdym momencie może zwrócić się do Sprzedawcy o usunięcie podanych wcześniej danych osobowych z bazy Sprzedawcy.

2.Dane osobewe

Podczas korzystania ze Sklepu, Użytkownik może zostać poproszony o podanie swoich danych osobowych , w czasie :

- rejestracji w Sklepie

- składania zamówienia

Dane osobowe Użytkowników wykorzystywane są tylko w celach wskazanych w REGULAMINIE SKLEPU, czyli na potrzeby świadczenia usług przez Sprzedawcę , jak również w celach marketingowych związanych z funkcjonowaniem przedsiębiorstawa Sprzedawcy, w tym Sklepu, a także dotyczących usług i towarów przezentowanych w Sklepie.

Dane osobowe  Nabywców, niezbędne do zrealizowania dostawy, są przekazywane podmiotom wykonujacym dostawy zamówionych towarów ( firma kurierska ).

3. Bezpieczeństwo

Niezależnie od tego gdzie są przechowywane dane osobowe, zoobowiazujemy się podjąć odpowiednie działania mające na celu ich ochronę przed nieupoważnionym dostępem lub ujawnieniem osobom i podmiotom trzecim.   

Profesjonalne wentylatory w Poznaniu – zapraszamy na zakupy online!

Serdecznie witamy na stronie naszego sklepu internetowego firmy JiMwent PHU, której siedziba znajduje się na terenie Poznania. Dziękujemy za zainteresowanie prezentowaną przez nas ofertą oraz zapraszamy do zapoznania się z jej poszczególnymi propozycjami. Jako że naszą specjalnością jest wentylacja mechaniczna, zagwarantować możemy Państwu najwyższej jakości osprzęt wentylacyjny. W jego skład wchodzą przede wszystkim profesjonalne i sprawdzone wentylatory przemysłowe: kanałoweścienne, kominowe, jak i suszarnicze oraz przeciwwybuchowe. Ponadto oferujemy modele rewersyjne oraz przeciwbieżne.

Szeroki wybór akcesoriów

Oprócz wiatraków pragniemy zaproponować również szeroki wybór akcesoriów wentylacyjnych, takich jak żaluzje, wirniki, termostaty, zabezpieczenia termiczne, mieszacze powietrza, falowniki, bądź regulatory obrotów. Priorytetem naszej działalności jest zadowolenie Klienta – tego, który zamieszkuje Poznań, jak inne miejscowości w Polsce. Dlatego też każdy wentylator ścienny, kanałowy czy też wirniki osiowe to starannie wyselekcjonowane sprzęty, a nasza oferta handlowa jest regularnie poszerzana. Wychodząc naprzeciw oczekiwań Klientów, oprócz artykułów standardowych, oferujemy możliwość wykonania akcesoriów na indywidualne zamówienie.

Sprawdzona jakość każdego wentylatora w atrakcyjnej cenie

Jeśli więc interesuje Państwa sprawdzona wentylacja mechaniczna (także z odzyskiem ciepła) i chcielibyście zakupić profesjonalny wentylator przemysłowy – serdecznie zapraszamy! Warto zapoznać się ze szczegółową ofertą naszej poznańskiej firmy. Na temat poszczególnych wentylatorów więcej informacji można znaleźć w specjalnie stworzonych zakładkach tematycznych. Jeśli nie wiedzą Państwo jaki wentylator będzie odpowiedni do danego pomieszczenia czy obiektu – zawsze służymy profesjonalnym doradztwem. Pomożemy również w zakresie wyboru akcesoriów.

Każdy wentylator z naszego sklepu online to gwarancja najwyższej jakości w atrakcyjnej cenie!

Z naszych produktów korzystali i zaufali nam min:

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl