Polityka prywatności

1.Postanowienia ogólne

Polityka prywatności określa zasady ochrony informacji poufnych dotyczących Użytkowników , w tym danych osobowych, przez adminstratora prowadzącego Sklep  zwanym Sprzedawcą.

Sprzedawca dokłada wszelkich  starań w celu ochrony praw Użytkowników, w szczegolności w zakresie ochrony prywatności i ochrony informacji przekazywanych Sprzedawcy i dotyczacych Użytkowników. Informacje te , w tym dane osobowe , są należycie zabezpieczone, a formularze internetowe służą do przesyłania tych informacji są chronione. Przetwarzając dane osobowe Użtkowników Sprzedawca zaraca szczególną uwagę na to, by dane te chronione były przed ich udostępnieniem osobom nieupoważnionym, przetwarzaniem z naruszeniem obowiązujących przepisów prawa oraz ich zmianą , utratą, uszkodzeniem lub zniszczeniem.

Z uwagi na dobrowalny charakter podania przez Użytkownika w Sklepie swoich danych osobowych, Użytkownik w każdym momencie może zwrócić się do Sprzedawcy o usunięcie podanych wcześniej danych osobowych z bazy Sprzedawcy.

2.Dane osobewe

Podczas korzystania ze Sklepu, Użytkownik może zostać poproszony o podanie swoich danych osobowych , w czasie :

- rejestracji w Sklepie

- składania zamówienia

Dane osobowe Użytkowników wykorzystywane są tylko w celach wskazanych w REGULAMINIE SKLEPU, czyli na potrzeby świadczenia usług przez Sprzedawcę , jak również w celach marketingowych związanych z funkcjonowaniem przedsiębiorstawa Sprzedawcy, w tym Sklepu, a także dotyczących usług i towarów przezentowanych w Sklepie.

Dane osobowe  Nabywców, niezbędne do zrealizowania dostawy, są przekazywane podmiotom wykonujacym dostawy zamówionych towarów ( firma kurierska ).

3. Bezpieczeństwo

Niezależnie od tego gdzie są przechowywane dane osobowe, zoobowiazujemy się podjąć odpowiednie działania mające na celu ich ochronę przed nieupoważnionym dostępem lub ujawnieniem osobom i podmiotom trzecim.   

Z naszych produktów korzystali i zaufali nam min:

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl