Reklamacje i zwroty

Reklamacje i zwroty

 
 

Zwroty:

  • W ciągu 10 dni od daty odebrania zamówienia masz prawo zrezygnować z zakupu, nie podając przyczyny.
  • Gwarantujemy zwrot pieniędzy!
  • Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 roku, jeśli towar nie był używany i pozbawiony fabrycznego opakowania lub zniszczony lub wykorzystany można go zwrócić bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. Robiąc zakupy w naszym sklepie www.wentylator.net.pl masz pewność że jeżeli towar nie spełni Twoich oczekiwań możesz go zwrócić bez obaw.
  • W przypadku gdy zrezygnujesz z zakupu towar należy odesłać na adres naszego sklepu  przesyłką kurierskąna koszt zamawiającego.
  • Do zwracanego towaru należy dołączyć dowód zakupu
  • Informujemy że nie przyjmujemy przesyłek odesłanych do nas za pobraniem.
  • Zwrot pieniędzy za zakupiony towar przelejemy na rachunek bankowy wskazany przez Ciebie.

 

Reklamacje:

Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne proszę o kontakt mailowy z naszym sklepem. Poinformujemy jaką formę reklamacji zastosujemy. Do reklamowanych przedmiotów zakupionych w naszym sklepie należy dołączyć dowód zakupu, który zawsze dołączany jest do wysyłanych zamówień.
Informujemy że nie przyjmujemy przesyłek odesłanych do nas za pobraniem. Zwrot pieniędzy za zakupiony towar przelejemy na rachunek bankowy wskazany przez Ciebie.

Profesjonalne wentylatory w Poznaniu – zapraszamy na zakupy online!

Serdecznie witamy na stronie naszego sklepu internetowego firmy JiMwent PHU, której siedziba znajduje się na terenie Poznania. Dziękujemy za zainteresowanie prezentowaną przez nas ofertą oraz zapraszamy do zapoznania się z jej poszczególnymi propozycjami. Jako że naszą specjalnością jest wentylacja mechaniczna, zagwarantować możemy Państwu najwyższej jakości osprzęt wentylacyjny. W jego skład wchodzą przede wszystkim profesjonalne i sprawdzone wentylatory przemysłowe: kanałoweścienne, kominowe, jak i suszarnicze oraz przeciwwybuchowe. Ponadto oferujemy modele rewersyjne oraz przeciwbieżne.

Szeroki wybór akcesoriów

Oprócz wiatraków pragniemy zaproponować również szeroki wybór akcesoriów wentylacyjnych, takich jak żaluzje, wirniki, termostaty, zabezpieczenia termiczne, mieszacze powietrza, falowniki, bądź regulatory obrotów. Priorytetem naszej działalności jest zadowolenie Klienta – tego, który zamieszkuje Poznań, jak inne miejscowości w Polsce. Dlatego też każdy wentylator ścienny, kanałowy czy też wirniki osiowe to starannie wyselekcjonowane sprzęty, a nasza oferta handlowa jest regularnie poszerzana. Wychodząc naprzeciw oczekiwań Klientów, oprócz artykułów standardowych, oferujemy możliwość wykonania akcesoriów na indywidualne zamówienie.

Sprawdzona jakość każdego wentylatora w atrakcyjnej cenie

Jeśli więc interesuje Państwa sprawdzona wentylacja mechaniczna (także z odzyskiem ciepła) i chcielibyście zakupić profesjonalny wentylator przemysłowy – serdecznie zapraszamy! Warto zapoznać się ze szczegółową ofertą naszej poznańskiej firmy. Na temat poszczególnych wentylatorów więcej informacji można znaleźć w specjalnie stworzonych zakładkach tematycznych. Jeśli nie wiedzą Państwo jaki wentylator będzie odpowiedni do danego pomieszczenia czy obiektu – zawsze służymy profesjonalnym doradztwem. Pomożemy również w zakresie wyboru akcesoriów.

Każdy wentylator z naszego sklepu online to gwarancja najwyższej jakości w atrakcyjnej cenie!

Z naszych produktów korzystali i zaufali nam min:

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl