Informacje o firmie

Wentylacja mechaniczna to nasza specjalizacja

Witaj w naszym sklepie internetowym! Jesteśmy firmą wentylacyjną z Poznania działającą na rynku od 2000 r. Naszą domeną jest wysoka jakość produktów oraz konkurencyjność cen. Zajmujemy się tematyką wentylacji mechanicznej, a ściślej sprzedażą produktów, które wykorzystuje się do tego, aby w poszczególnych obiektach czy wnętrzach była należyta jakość powietrza i ciepła. Przy wyborze urządzeń związanych z wentylacją mechaniczną niezwykle ważne jest to, aby właściwie dobrać poszczególne elementy mające wpływ na jej optymalną pracę. Proponujemy więc szereg sprawdzonych rozwiązań w zakresie zarówno samych wentylatorów, jak wszelkich dodatków do nich. W swojej ofercie posiadamy kompletny osprzęt do wentylacji, który można zamontować praktycznie w każdym miejscu.

Wentylator kanałowy, nawiewny, kominowy – poznaj naszą ofertę

Mając doświadczenie zajmujemy sią doborem, dostawą urządzeń i akcesoriów do wentylacji mechanicznej. Oferujemy zarówno sprzęt odpowiadający na potrzeby gospodarstw domowych, jak i zaawansowane rozwiązania dla budownictwa, przemysłu czy rolnictwa. Posiadamy w ofercie szeroką gamę wentylatorów do zabudowy w ścianie lub kanale, również w wykonaniu specjalnym jak: przeciwwybuchowym- EX, do pracy w podwyższonych temperaturach do 80 C - PT. W zależności od zapotrzebowania klientów optymalnym rozwiązaniem może być zakup np. wentylatora kanałowego, kominowego lub nawiewnego.

Wentylatory Poznań - do różnych zastosowań

Szeroki wybór profesjonalnych wentylatorów w naszym sklepie to oferta, która dedykujemy zarówno klientom indywidualnym, jak i firmowym. Wybór wentylatora kanałowego możemy polecić osobom, które szukają urządzeń odprowadzających zanieczyszczone powietrze. Z wentylatora kominowego korzysta się z kolei zazwyczaj w przypadku istniejącego przewodu wentylacyjnego – montuje się go w jego wnętrzu. Rolą wentylatora nawiewnego jest z kolei dostarczanie powietrza w sposób mechaniczny, a odprowadzanie go – w sposób naturalny.

Zapraszamy do naszego sklepu w Poznaniu i na naszą stronę internetową www.wentylator24.com.pl

Profesjonalne wentylatory w Poznaniu – zapraszamy na zakupy online!

Serdecznie witamy na stronie naszego sklepu internetowego firmy JiMwent PHU, której siedziba znajduje się na terenie Poznania. Dziękujemy za zainteresowanie prezentowaną przez nas ofertą oraz zapraszamy do zapoznania się z jej poszczególnymi propozycjami. Jako że naszą specjalnością jest wentylacja mechaniczna, zagwarantować możemy Państwu najwyższej jakości osprzęt wentylacyjny. W jego skład wchodzą przede wszystkim profesjonalne i sprawdzone wentylatory przemysłowe: kanałoweścienne, kominowe, jak i suszarnicze oraz przeciwwybuchowe. Ponadto oferujemy modele rewersyjne oraz przeciwbieżne.

Szeroki wybór akcesoriów

Oprócz wiatraków pragniemy zaproponować również szeroki wybór akcesoriów wentylacyjnych, takich jak żaluzje, wirniki, termostaty, zabezpieczenia termiczne, mieszacze powietrza, falowniki, bądź regulatory obrotów. Priorytetem naszej działalności jest zadowolenie Klienta – tego, który zamieszkuje Poznań, jak inne miejscowości w Polsce. Dlatego też każdy wentylator ścienny, kanałowy czy też wirniki osiowe to starannie wyselekcjonowane sprzęty, a nasza oferta handlowa jest regularnie poszerzana. Wychodząc naprzeciw oczekiwań Klientów, oprócz artykułów standardowych, oferujemy możliwość wykonania akcesoriów na indywidualne zamówienie.

Sprawdzona jakość każdego wentylatora w atrakcyjnej cenie

Jeśli więc interesuje Państwa sprawdzona wentylacja mechaniczna (także z odzyskiem ciepła) i chcielibyście zakupić profesjonalny wentylator przemysłowy – serdecznie zapraszamy! Warto zapoznać się ze szczegółową ofertą naszej poznańskiej firmy. Na temat poszczególnych wentylatorów więcej informacji można znaleźć w specjalnie stworzonych zakładkach tematycznych. Jeśli nie wiedzą Państwo jaki wentylator będzie odpowiedni do danego pomieszczenia czy obiektu – zawsze służymy profesjonalnym doradztwem. Pomożemy również w zakresie wyboru akcesoriów.

Każdy wentylator z naszego sklepu online to gwarancja najwyższej jakości w atrakcyjnej cenie!

Z naszych produktów korzystali i zaufali nam min:

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl