Informacje o firmie

Wentylacja mechaniczna to nasza specjalizacja

Witaj w naszym sklepie internetowym! Jesteśmy firmą wentylacyjną z Poznania działającą na rynku od 2000 r. Naszą domeną jest wysoka jakość produktów oraz konkurencyjność cen. Zajmujemy się tematyką wentylacji mechanicznej, a ściślej sprzedażą produktów, które wykorzystuje się do tego, aby w poszczególnych obiektach czy wnętrzach była należyta jakość powietrza i ciepła. Przy wyborze urządzeń związanych z wentylacją mechaniczną niezwykle ważne jest to, aby właściwie dobrać poszczególne elementy mające wpływ na jej optymalną pracę. Proponujemy więc szereg sprawdzonych rozwiązań w zakresie zarówno samych wentylatorów, jak wszelkich dodatków do nich. W swojej ofercie posiadamy kompletny osprzęt do wentylacji, który można zamontować praktycznie w każdym miejscu.

Wentylator kanałowy, nawiewny, kominowy – poznaj naszą ofertę

Mając doświadczenie zajmujemy sią doborem, dostawą urządzeń i akcesoriów do wentylacji mechanicznej. Oferujemy zarówno sprzęt odpowiadający na potrzeby gospodarstw domowych, jak i zaawansowane rozwiązania dla budownictwa, przemysłu czy rolnictwa. Posiadamy w ofercie szeroką gamę wentylatorów do zabudowy w ścianie lub kanale, również w wykonaniu specjalnym jak: przeciwwybuchowym- EX, do pracy w podwyższonych temperaturach do 80 C - PT. W zależności od zapotrzebowania klientów optymalnym rozwiązaniem może być zakup np. wentylatora kanałowego, kominowego lub nawiewnego.

Wentylatory Poznań - do różnych zastosowań

Szeroki wybór profesjonalnych wentylatorów w naszym sklepie to oferta, która dedykujemy zarówno klientom indywidualnym, jak i firmowym. Wybór wentylatora kanałowego możemy polecić osobom, które szukają urządzeń odprowadzających zanieczyszczone powietrze. Z wentylatora kominowego korzysta się z kolei zazwyczaj w przypadku istniejącego przewodu wentylacyjnego – montuje się go w jego wnętrzu. Rolą wentylatora nawiewnego jest z kolei dostarczanie powietrza w sposób mechaniczny, a odprowadzanie go – w sposób naturalny.

Zapraszamy do naszego sklepu w Poznaniu i na naszą stronę internetową www.wentylator24.com.pl

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Wersje językowe
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl