Bezpieczeństwo

BEZPIECZEŃSTWO I POUFNOŚĆ

 

Zaczynając od strony technicznej naszego sklepu- nie tylko "dołożyliśmy wszelkich starań, aby zakupy u nas były bezpieczne" -jak to wszyscy piszą- ale my tego naprawdę dokonaliśmy abyś Ty, Kliencie mógł być w 100% zadowolony. Poprzez odpowiedzialne osoby pracujące w naszym biurze, które poprzez PROFESJONALNĄ i MIŁĄ obsługę zapewnią Tobie komfort transakcji, poprzez politykę prywatności- która jest prosta- nie udostępniamy żadnych danych nikomu. Nikt- poza firmą transportową która musi znać dane, aby dostarczyć przesyłkę- nigdy nie otrzyma od nas Twoich danych osobowych/firmowych, w tym adresu e-mail, ani niczego innego. My to gwarantujemy. Finalnie wysyłka- wszystkie paczki są wysyłane do Klienta firmą kurierską DPD, którą własnym doświadczeniem starannie wyselekcjonowaliśmy spośród innych. Zamówiony towar klient otrzymuje zwykle następnego dnia roboczego, a zwroty z powodu uszkodzenia paczek się właściwie nie zdarzają. Jak już coś robić, to robić to dobrze od początku do końca.

Jak bezpieczeństwo i profesjonalność- to do końca. Co to oznacza? To że dbamy o każdego Klienta cały czas, nawet po zakupie.

  • jeśli zakupiony przedmiot nie spełni Twoich oczekiwań;
  • będzie inny niż się spodziewałaś/eś
  • albo po prostu będziesz chciał go zwrócić bez podania powodu;

PAMIĘTAJ: Masz prawo zwrócić każdy zakupiony u nas towar!
Gwarantujemy to nie tylko my i renoma naszej firmy  ale dla "bardziej wymagających"- gwarantuje to również prawo!

PAMIĘTAJ!: Zakupione towary mogą zostać zwrócone (czyli nastąpi odstąpienie od umowy kupna-sprzedaży) w terminie do 10 dni (!) od dnia odebrania przesyłki, niestety pod pewnymi warunkami dyktowanymi zdrowym rozsądkiem (jak również przez prawo), tzn że: produkt nie był używany, nie został w żaden sposób zniszczony(ani nie nosi żadnych śladów użytkowania) jak również jego oryginalne opakowanie nie jest zniszczone ( ! ). Klientowi zwracana jest całkowita kwota równa aktualnej cenie towaru. Zwrotowi nie podlegają koszty wysyłki, zwrot odbywa się na koszt nabywcy.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Wersje językowe
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl