Bezpieczeństwo

BEZPIECZEŃSTWO I POUFNOŚĆ

 

Zaczynając od strony technicznej naszego sklepu- nie tylko "dołożyliśmy wszelkich starań, aby zakupy u nas były bezpieczne" -jak to wszyscy piszą- ale my tego naprawdę dokonaliśmy abyś Ty, Kliencie mógł być w 100% zadowolony. Poprzez odpowiedzialne osoby pracujące w naszym biurze, które poprzez PROFESJONALNĄ i MIŁĄ obsługę zapewnią Tobie komfort transakcji, poprzez politykę prywatności- która jest prosta- nie udostępniamy żadnych danych nikomu. Nikt- poza firmą transportową która musi znać dane, aby dostarczyć przesyłkę- nigdy nie otrzyma od nas Twoich danych osobowych/firmowych, w tym adresu e-mail, ani niczego innego. My to gwarantujemy. Finalnie wysyłka- wszystkie paczki są wysyłane do Klienta firmą kurierską DPD, którą własnym doświadczeniem starannie wyselekcjonowaliśmy spośród innych. Zamówiony towar klient otrzymuje zwykle następnego dnia roboczego, a zwroty z powodu uszkodzenia paczek się właściwie nie zdarzają. Jak już coś robić, to robić to dobrze od początku do końca.

Jak bezpieczeństwo i profesjonalność- to do końca. Co to oznacza? To że dbamy o każdego Klienta cały czas, nawet po zakupie.

  • jeśli zakupiony przedmiot nie spełni Twoich oczekiwań;
  • będzie inny niż się spodziewałaś/eś
  • albo po prostu będziesz chciał go zwrócić bez podania powodu;

PAMIĘTAJ: Masz prawo zwrócić każdy zakupiony u nas towar!
Gwarantujemy to nie tylko my i renoma naszej firmy  ale dla "bardziej wymagających"- gwarantuje to również prawo!

PAMIĘTAJ!: Zakupione towary mogą zostać zwrócone (czyli nastąpi odstąpienie od umowy kupna-sprzedaży) w terminie do 10 dni (!) od dnia odebrania przesyłki, niestety pod pewnymi warunkami dyktowanymi zdrowym rozsądkiem (jak również przez prawo), tzn że: produkt nie był używany, nie został w żaden sposób zniszczony(ani nie nosi żadnych śladów użytkowania) jak również jego oryginalne opakowanie nie jest zniszczone ( ! ). Klientowi zwracana jest całkowita kwota równa aktualnej cenie towaru. Zwrotowi nie podlegają koszty wysyłki, zwrot odbywa się na koszt nabywcy.

Profesjonalne wentylatory w Poznaniu – zapraszamy na zakupy online!

Serdecznie witamy na stronie naszego sklepu internetowego firmy JiMwent PHU, której siedziba znajduje się na terenie Poznania. Dziękujemy za zainteresowanie prezentowaną przez nas ofertą oraz zapraszamy do zapoznania się z jej poszczególnymi propozycjami. Jako że naszą specjalnością jest wentylacja mechaniczna, zagwarantować możemy Państwu najwyższej jakości osprzęt wentylacyjny. W jego skład wchodzą przede wszystkim profesjonalne i sprawdzone wentylatory przemysłowe: kanałoweścienne, kominowe, jak i suszarnicze oraz przeciwwybuchowe. Ponadto oferujemy modele rewersyjne oraz przeciwbieżne.

Szeroki wybór akcesoriów

Oprócz wiatraków pragniemy zaproponować również szeroki wybór akcesoriów wentylacyjnych, takich jak żaluzje, wirniki, termostaty, zabezpieczenia termiczne, mieszacze powietrza, falowniki, bądź regulatory obrotów. Priorytetem naszej działalności jest zadowolenie Klienta – tego, który zamieszkuje Poznań, jak inne miejscowości w Polsce. Dlatego też każdy wentylator ścienny, kanałowy czy też wirniki osiowe to starannie wyselekcjonowane sprzęty, a nasza oferta handlowa jest regularnie poszerzana. Wychodząc naprzeciw oczekiwań Klientów, oprócz artykułów standardowych, oferujemy możliwość wykonania akcesoriów na indywidualne zamówienie.

Sprawdzona jakość każdego wentylatora w atrakcyjnej cenie

Jeśli więc interesuje Państwa sprawdzona wentylacja mechaniczna (także z odzyskiem ciepła) i chcielibyście zakupić profesjonalny wentylator przemysłowy – serdecznie zapraszamy! Warto zapoznać się ze szczegółową ofertą naszej poznańskiej firmy. Na temat poszczególnych wentylatorów więcej informacji można znaleźć w specjalnie stworzonych zakładkach tematycznych. Jeśli nie wiedzą Państwo jaki wentylator będzie odpowiedni do danego pomieszczenia czy obiektu – zawsze służymy profesjonalnym doradztwem. Pomożemy również w zakresie wyboru akcesoriów.

Każdy wentylator z naszego sklepu online to gwarancja najwyższej jakości w atrakcyjnej cenie!

Z naszych produktów korzystali i zaufali nam min:

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl