Bezpieczeństwo

BEZPIECZEŃSTWO I POUFNOŚĆ

 

Zaczynając od strony technicznej naszego sklepu- nie tylko "dołożyliśmy wszelkich starań, aby zakupy u nas były bezpieczne" -jak to wszyscy piszą- ale my tego naprawdę dokonaliśmy abyś Ty, Kliencie mógł być w 100% zadowolony. Poprzez odpowiedzialne osoby pracujące w naszym biurze, które poprzez PROFESJONALNĄ i MIŁĄ obsługę zapewnią Tobie komfort transakcji, poprzez politykę prywatności- która jest prosta- nie udostępniamy żadnych danych nikomu. Nikt- poza firmą transportową która musi znać dane, aby dostarczyć przesyłkę- nigdy nie otrzyma od nas Twoich danych osobowych/firmowych, w tym adresu e-mail, ani niczego innego. My to gwarantujemy. Finalnie wysyłka- wszystkie paczki są wysyłane do Klienta firmą kurierską DPD, którą własnym doświadczeniem starannie wyselekcjonowaliśmy spośród innych. Zamówiony towar klient otrzymuje zwykle następnego dnia roboczego, a zwroty z powodu uszkodzenia paczek się właściwie nie zdarzają. Jak już coś robić, to robić to dobrze od początku do końca.

Jak bezpieczeństwo i profesjonalność- to do końca. Co to oznacza? To że dbamy o każdego Klienta cały czas, nawet po zakupie.

  • jeśli zakupiony przedmiot nie spełni Twoich oczekiwań;
  • będzie inny niż się spodziewałaś/eś
  • albo po prostu będziesz chciał go zwrócić bez podania powodu;

PAMIĘTAJ: Masz prawo zwrócić każdy zakupiony u nas towar!
Gwarantujemy to nie tylko my i renoma naszej firmy  ale dla "bardziej wymagających"- gwarantuje to również prawo!

PAMIĘTAJ!: Zakupione towary mogą zostać zwrócone (czyli nastąpi odstąpienie od umowy kupna-sprzedaży) w terminie do 10 dni (!) od dnia odebrania przesyłki, niestety pod pewnymi warunkami dyktowanymi zdrowym rozsądkiem (jak również przez prawo), tzn że: produkt nie był używany, nie został w żaden sposób zniszczony(ani nie nosi żadnych śladów użytkowania) jak również jego oryginalne opakowanie nie jest zniszczone ( ! ). Klientowi zwracana jest całkowita kwota równa aktualnej cenie towaru. Zwrotowi nie podlegają koszty wysyłki, zwrot odbywa się na koszt nabywcy.

Z naszych produktów korzystali i zaufali nam min:

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl