Wentylacja mechaniczna

Wentylacja mechaniczna – właściwa jakość powietrza

Wentylacja mechaniczna to nic innego jak proces, który polega na dostarczaniu optymalnej ilości świeżego powietrza do danego wnętrza czy obiektu i odprowadzanie z nich zanieczyszczonego powietrza. Wentylację mechaniczną dzielimy na wywiewną, nawiewną, nawiewno-wywiewną, nawiewno-wywiewną z odzyskiem ciepła (rekuperacja) oraz nawiewno-wywiewną z recyrkulacją. Jednym z najbardziej popularnych rozwiązań jest wentylacja wywiewna, która wspomaga usuwanie zużytego powietrza z budynku - wszystkie kanały wywiewne podłączane są do centralnego wentylatora. Wentylacja wywiewna to również nawiewniki (okienne i ścienne). Wiąże się z niskimi kosztami instalacji i zapewnia prawidłową wentylację bez względu na porę roku.

Prawidłowo zrealizowana wentylacja mechaniczna w budynkach przemysłowych, pozwala uzyskać należytą jakość powietrza w ich wnętrzu i regulować poziom ciepła. Niezwykle ważne jest zatem, aby dobierając poszczególne elementy, które będą stanowić o standardzie wentylacji mechanicznej, korzystać tylko z pewnych oraz sprawdzonych rozwiązań. A takie właśnie rozwiązania znajdziecie Państwo w ofercie, jaką prezentuje nasza poznańska firma. Składają się na nią zarówno doskonałej klasy wentylatory przemysłowe, jak również niezwykle bogaty asortyment różnego rodzaju akcesoriów wentylacyjnych, odpowiednich do zastosowania w budynkach przemysłowych. Wybierając je można mieć pewność, że wentylacja mechaniczna będzie działać bezproblemowo.

Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła

Wentylacja mechaniczna nawiewno-wywiewna z rekuperacją, czyli dająca możliwość odzyskania ciepła, to najskuteczniejsza metoda wentylacji budynków. Ciepło odzyskuje się z centrali wentylacyjnej, poprzez zainstalowanie specjalnego wymiennika ciepła. W zależności od rodzaju obiektu, w którym wentylator przemysłowy ma zostać zamontowany, zaoferować możemy różnego rodzaju, specjalne urządzenia przepływowe. I tak na przykład w halach produkcyjnych czy też warsztatach, czyli miejscach z zanieczyszczonym powietrzem, instaluje się wentylatory. Dzięki nim ma miejsce wymiana powietrza na „świeże”. Z kolei wentylatory suszarnicze przeznaczone są do obiektów, gdzie występuje wysoka temperatura oraz wilgotność. W ofercie naszego sklepu z Poznania znaleźć można poza tym takie urządzenia wentylacji mechanicznej jak wentylatory przeciwwybuchowe (w miejscach o dużym prawdopodobieństwie wybuchu) bądź też zestawy wentylacyjne kominowe.

Poznań – kompleksowe zaopatrzenie w sprzęt wentylacyjny

Bez względu na rodzaj wentylacji, na jaką zdecyduje się klient, który skorzysta z usług naszego sklepu z Poznania, zaoferować możemy zarówno wentylatory do wentylacji mechanicznej wywiewnej, z odzyskiem ciepła i innej oraz akcesoria do niej.

Zapraszamy do dokładnego poznania naszej oferty i sprawdzenia, jakie rozwiązania oferuje nowoczesna wentylacja mechaniczna, zarówno z odzyskiem ciepła, jak i bez rekuperacji. Z miłą chęcią odpowiemy na wszelkie, dodatkowe pytania.

Serdecznie zachęcamy do skontaktowania się z naszym biurem w Poznaniu!
Wentylacja mechaniczna Poznań – skorzystaj z naszych profesjonalnych rozwiązań!

Profesjonalne wentylatory w Poznaniu – zapraszamy na zakupy online!

Serdecznie witamy na stronie naszego sklepu internetowego firmy JiMwent PHU, której siedziba znajduje się na terenie Poznania. Dziękujemy za zainteresowanie prezentowaną przez nas ofertą oraz zapraszamy do zapoznania się z jej poszczególnymi propozycjami. Jako że naszą specjalnością jest wentylacja mechaniczna, zagwarantować możemy Państwu najwyższej jakości osprzęt wentylacyjny. W jego skład wchodzą przede wszystkim profesjonalne i sprawdzone wentylatory przemysłowe: kanałoweścienne, kominowe, jak i suszarnicze oraz przeciwwybuchowe. Ponadto oferujemy modele rewersyjne oraz przeciwbieżne.

Szeroki wybór akcesoriów

Oprócz wiatraków pragniemy zaproponować również szeroki wybór akcesoriów wentylacyjnych, takich jak żaluzje, wirniki, termostaty, zabezpieczenia termiczne, mieszacze powietrza, falowniki, bądź regulatory obrotów. Priorytetem naszej działalności jest zadowolenie Klienta – tego, który zamieszkuje Poznań, jak inne miejscowości w Polsce. Dlatego też każdy wentylator ścienny, kanałowy czy też wirniki osiowe to starannie wyselekcjonowane sprzęty, a nasza oferta handlowa jest regularnie poszerzana. Wychodząc naprzeciw oczekiwań Klientów, oprócz artykułów standardowych, oferujemy możliwość wykonania akcesoriów na indywidualne zamówienie.

Sprawdzona jakość każdego wentylatora w atrakcyjnej cenie

Jeśli więc interesuje Państwa sprawdzona wentylacja mechaniczna (także z odzyskiem ciepła) i chcielibyście zakupić profesjonalny wentylator przemysłowy – serdecznie zapraszamy! Warto zapoznać się ze szczegółową ofertą naszej poznańskiej firmy. Na temat poszczególnych wentylatorów więcej informacji można znaleźć w specjalnie stworzonych zakładkach tematycznych. Jeśli nie wiedzą Państwo jaki wentylator będzie odpowiedni do danego pomieszczenia czy obiektu – zawsze służymy profesjonalnym doradztwem. Pomożemy również w zakresie wyboru akcesoriów.

Każdy wentylator z naszego sklepu online to gwarancja najwyższej jakości w atrakcyjnej cenie!

Z naszych produktów korzystali i zaufali nam min:

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl